Напишіть нам

info@masa-center.com.ua

Телефонуйте

+380970097853
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Харкові

Спочатку все починається невинно - з келиха вина до вечері, походу в ресторан з друзями за пивом, сп'яніння на вечірках по вихідним. Коли ви вживаєте алкоголь все частіше і сподіваєтеся на нього розслабитися, вирішити або приглушити проблеми, вивільнити емоції - це можуть бути перші симптоми алкоголізму. Коли визнати, що вживання алкоголю вийшло з-під контролю?

Алкоголізм - захворювання, яке піддається лікуванню. Він полягає в психічної і фізичної залежності від психоактивних речовин, наприклад алкоголю. Хоча багатьом це важко прийняти, розуміння і прийняття проблеми є ключем до одужання. Грань між епізодичним вживанням алкоголю і надмірним вживанням алкоголю дуже тонка. Проблема алкоголю не виникає раптово - це процес, над яким ви працюєте роками. Як дізнатися, чи є у вас алкогольна залежність?

 • шукайте полегшення, розслаблення і заглушення проблем в алкоголі,
 • вживаєте алкоголь в стресових ситуаціях,
 • нехтуєте домашніми та професійними обов'язками,
 • втрачаєте контроль над вживанням алкоголю, шукайте можливість випити більшу кількість алкоголю,
 • виникають фізіологічні ефекти вживання алкоголю, наприклад, тремтіння рук, головний біль, нудота, похмілля, труднощі з концентрацією уваги,
 • полегшуєте побічні ефекти вживання алкоголю інший дозою алкоголю,
 • вживаєте алкоголь, незважаючи на критику з боку близьких,
 • присутній залежність вашого настрою від вживання алкоголю.

Зазвичай людина, яка чує, що у нього проблеми з алкоголем, починає захищатися. Коли ваше оточення вказує на те, що споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я, і що вам потрібна терапія, ви категорично це заперечуєте. Подумайте, чи були у вашому житті такі ситуації? Ви повинні знати, що коли ви страждаєте алкоголізмом, ваші близькі хворіють разом з вами.

Етапи алкогольної залежності

Ви знаєте, як працює залежність? Що відбувається, перш ніж ви зрозумієте, що вам потрібна підтримка. Є чотири стадії залежності:

Початок залежності: це називається вживанням алкоголю в суспільстві. Алкоголь приносить задоволення, завдяки йому можна розслабитися і «перезавантажитися». Ви любите алкоголь, п'єте його час від часу, на вечірках, але з часом ви шукаєте причини, щоб випити. Ця фаза може тривати кілька років.

Помірне вживання: це може статися під час «перерви в кіно» - без втрати свідомості у вас виникнуть проблеми з точним запам'ятовуванням того, що сталося напередодні ввечері. Можна пити більше, пити швидко і до останнього склянки. Ваша тяга до алкоголю зростає. Ви помічаєте зміни в своїй поведінці, наприклад, ранкове похмілля, але не відмовляєтеся від відсотків, тому що вони покращують ваше самопочуття. Коли ваші близькі пропонують допомогу і припускають, що у вас є проблема, ви категорично це заперечуєте!

Критична фаза: ви не плануєте в кінцевому підсумку отримати «зламаний фільм», але це часто трапляється. Ви нехтуєте роботою і сімейними обов'язками, кидаєте хобі. Ви часто думаєте про алкоголь, не відчуваєте радості, коли ввечері вас не супроводжує пляшка улюбленого напою. У дні, коли ви не п'єте, ви відчуваєте себе дратівливим, напруженим і агресивним. На цьому етапі ви втрачаєте контроль, навіть якщо намагаєтеся раціоналізувати свою поведінку або вирішуєте кинути пити. Однак алкоголь вже захопив ваше життя, змушуючи вас потіти, тремтіти, рвати і відчувати проблеми з лібідо протягом коротких періодів утримання.

Хронічна фаза: це остання стадія хвороби. Ви втрачаєте будь-який контроль, постійно п'єте, руйнуючи себе життя і здоров'я. Можуть з'являтися алкогольні психози, знижується толерантність до алкоголю, який стає центром вашого життя. У моменти утримання ви вживаєте дії, щоб виправити свої помилки: ви виконуєте свої домашні справи, намагаєтеся відновити відносини з партнером, і ви надолужите згаяне з життя своїх дітей. На цьому етапі організм вже сильно виснажений, і ви починаєте страждати від проблем зі здоров'ям.

Алкоголізм може бути смертельним. Раннє лікування алкогольної залежності - шанс уникнути цього чорного сценарію. Центр лікування алкоголізму, такий як наш, допоможе Вам пройти ефективне лікування і позбавитися від залежності!

Анонімне лікування алкоголізму

Спочатку важко прийняти правду, але потрібно знати, що алкогольна залежність зачіпає людей будь-якого віку і соціального статусу. Звертатися за допомогою не соромно! Алкогольна терапія має вирішальне значення для допомоги наркоманам. Чому це так важливо? В рамках терапії наша алкогольна клініка в Варшаві допоможе вам:

 • ми допоможемо вам знайти відповідь на питання «Чому я п'ю?», разом дізнаємося причини, за якими ви вживаєте алкоголь,
 • навчимо справлятися з проблемами, пов'язаними з емоціями, визначати їх, підкажемо, як правильно їх переживати, без вживання викликають звикання речовин,
 • порадимо, як не втратити мотивацію до лікування,
 • порадимо вашим родичам, як вони можуть брати участь у вашому процесі лікування,
 • навчимо вас боротися за себе і як вберегтися від рецидивів залежності,
 • ми допоможемо вам спланувати майбутнє без алкоголю,
 • ми покажемо вам взаємозв'язок між вашими емоціями і вживанням алкоголю.

Це деякі з цілей психотерапії, проведеної в нашій установі. Пам'ятайте, що на кожному етапі лікування ми не залишаємо вас без уваги! Пам'ятайте, що вийти з наркозалежності складно, тому без допомоги професіоналів індивідуальної терапії не обійтися.

Наш центр лікування алкоголізму в Харкові

Крім правильно спланованої терапії у психотерапевта, у нас є і інші методи лікування алкоголізму. Корисним елементом психотерапії є введення фармакологічного лікування і вибір відповідних ліків. Для цього необхідно звернутися до психіатра. У нашому закладі проводяться психіатричні консультації, вартість яких доступна всім. Прийом ліків повинен доповнювати і підсилювати терапію. Це не обов'язок, але людям, яким важко одужувати, слід розглянути можливість включення цього методу. Ми рекомендуємо препарати, коли пацієнт хоче підвищити і прискорити ефективність терапії або коли його інтоксикаційне стан вимагає негайної фармакотерапії.

Можливо, зараз ви не можете уявити собі повна відмова від алкоголю. Або ви не хочете визнати, що у вас алкоголізм. Пам'ятайте, чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше ви відновите контроль над своїм життям і уникнете розриву сімейних відносин. У нашому центрі лікування алкогольної залежності працює досвідчена команда психотерапевтів і психіатрів, які допоможуть вам подолати залежність.

У клініці ми спільно розробимо план психотерапевтичного лікування. Ми будемо регулярно бачити вас на індивідуальних зустрічах, де вирішимо вашу проблему. Ми зробимо вам сильну ін'єкцію мотивації залишатися тверезим і навчимо контролювати залежність. Наша команда потурбується про те, щоб ви не вживали алкоголь!