Напишіть нам

info@masa-center.com.ua

Телефонуйте

+380970097853
Замовити дзвінок

Лікування ігроманії

Лікування залежності від азартних ігор у Харкові

Залежність від азартних ігор - це патологічне бажання грати, визначене Міжнародною статистичною класифікацією хвороб та проблем зі здоров'ям як "ненормальна поведінка або втрата контролю над драйвами". Те, що спочатку починається невинно, для розваги та вбивства нудьги, закінчується серйозними фінансовими та сімейними проблемами.

Терапія залежності від азартних ігор

За короткий час ви можете стати залежним від адреналіну, гострих відчуттів під час гри та ризику. Азартні ігри - це будь-яка гра на гроші чи інші цінні речі, результат якої залежить не від нас самих, а від удачі та випадковості.

У наш час ми спокушаємось з усіх боків скретч-картами, лотерейними квитками, ігровими шоу на телебаченні або ігровими автоматами. Все для людей, але цим видом розваг слід користуватися з розумом. Хоча спочатку ми можемо сказати «стоп», настає момент, особливо після кількох перемог, коли патологічна гра стає сенсом життя.

Як і будь -яка інша залежність від азартних ігор, відбувається в кілька етапів:

  • Фаза відсотків. Він може проявити себе в дитинстві як простий інтерес до ігор. Ця фаза може тривати до декількох років.
  • Фаза перемог. Період, коли азартні ігри трапляються зрідка, з’являються перші виграші, чудові емоції та бажання грати на все більші ставки.
  • Фаза втрати. Ставки, а також ризики постійно зростають. Часто гравці користуються позиками лише для того, щоб повернутися за можливі невдачі. Якщо є удача, то виграш покриває зобов’язання кредиторів.
  • Фаза відчаю. Борги настільки великі, що залежна особа не може їх погасити. Він "вкладає" кожну окрему суму в гру, вважаючи, що цього разу доля посміхнеться і що він зможе маленькими кроками вибратися з фінансової діри. На жаль, в той же час сім’я та друзі відокремлюються від пацієнта, проблеми виникають і на роботі, і наркоман залишається сам.
  • Фаза втрати надії. Враховуючи величезну заборгованість, відсутність близьких та брак фінансових ресурсів, азартний чоловік відчуває думки про самогубство.

У харківському центрі МАСА ми можемо виділити кілька методів лікування поведінкової залежності.

  1. 12-кроковий метод. Цей метод ґрунтується на співпраці наркомана та терапевта, який веде та підтримує пацієнта під час лікування. Це збірка з 12 рекомендацій, яких слід дотримуватися одна за одною, щоб повністю звільнитися від залежності.
  2. Когнітивно-поведінкова терапія. Під час терапії психологи зосереджуються на нездоровій поведінці. Вони вчать, як боротися з емоціями без азартних ігор, змінюють ваше мислення про ігри та показують усі негативні сторони залежності.
  3. Змінити спосіб життя і зробити здоровий вибір. У цьому методі ми розбиваємо елементи, необхідні для гри, і усуваємо їх або замінюємо здоровішою альтернативою.
  4. Групова та індивідуальна терапія.

Центр лікування ігроманії

Людям, залежним від азартних ігор, слід допомогти якомога швидше. Зазвичай вони бачать проблему лише на останній стадії, але ніколи не пізно звернутися за допомогою до фахівця. Найголовніше - зізнатися собі в проблемі, подолати залежність і повернутися до життя до появи залежності.

У нашому центрі МАСА у Харкові працюють досвідчені психологи та терапевти, які захоплено допомагають іншим. На певній стадії захворювання самостійно впоратися із залежністю неможливо, тому ми виступаємо проти цього і пропонуємо залишитися у нашій клініці. Ми знаємо, що кожен пацієнт - це окремий випадок, тому ми індивідуально підбираємо методи лікування. Разом ми повертаємо надію на краще завтра, нормальне життя та повернення до належного функціонування суспільства.