Напишіть нам

info@masa-center.com.ua

Телефонуйте

+380970097853
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії

Лікування наркозалежності в Харкові

Центр лікування наркоманії МАСА - це місце, де наркозалежні  можуть розраховувати на професійну допомогу у боротьбі із залежністю. Наш центр лікування наркоманії - запорука комплексної психологічної допомоги та підтримки на найвищому рівні. Терапевт із залежності допомагає вам пройти всю програму лікування, виявляючи співпереживання та розуміння на кожному етапі боротьби із залежністю. Широкий спектр спеціалістів, наявних у нашому центрі лікування наркоманії, забезпечує ефективний, професійний догляд та лікування. Терапія залежності непроста, тому, вирішуючи розпочати її, варто звернутися за допомогою до найкращих.

Центр терапії залежності МАСА - найкращий приватний центр такого типу у Харкові. Багаторічний досвід лікування залежних виражається в ефективності та результативності терапії, яка включає набагато більше, ніж просто залежність від алкоголю. У нашому центрі лікування наркоманії відбувається на багатьох рівнях, що помітно підвищує ефективність терапії.

Терапія залежності

Терапія залежності - ефективний метод боротьби з будь -якою залежністю. Суть залежності - це втрата контролю над вживанням наркотичних речовин, а також неможливість відмовитися від них, незважаючи на негативні наслідки. Лікування або терапія залежності вчить вас, чого не можна вживати і як запобігти можливим рецидивам захворювання. Лікування залежності - це не тільки детоксикація. Лікування залежності - це процес, який також включає навчання зберігати адекватність і справлятися зі складними ситуаціями, які за початковими моделями поведінки призвели до потягу до наркотиків чи інших стимуляторів. Ми також допомагаємо родичам залежної людини зрозуміти проблеми, що виникли внаслідок чиєїсь залежності. Ми також навчаємо, як допомогти близьким людям у прийнятті рішення про лікування.

Терапія для співзалежних

Наркотична залежність впливає не тільки на залежну людину, але і на всю її сім’ю. Рідні наркомана часто страждають від співзалежності. Вони також борються з тривогою та депресією. Ось чому центр лікування наркоманії МАСА піклується не лише про людей, які хочуть розпочати реабілітацію та лікування, а й про їхніх родичів. Лікування наркоманії в нашому центрі - це цілісна дія, мета якої-переосмислити все оточення залежної людини та допомогти людям, що мають залежність. Для останніх терапія залежності приймає форму психотерапії, в якій співзалежний заново пізнає власну цінність і усвідомлює, що не несе відповідальності за залежність коханої людини. У разі пацієнта терапія включає позбавлення залежності та психотерапію.

Лікування наркозалежності

Терапія наркозалежності та психоактивних речовин, з одного боку, нагадує алкогольну залежність, з іншого - вимагає застосування інших терапевтичних заходів, зокрема на рівні фізичної залежності. Центр терапії залежності МАСА протягом багатьох років допомагає людям, залежним від психоактивних речовин, досягти та зберегти тверезість, необхідну для подальшого лікування. Психотерапія відіграє велику роль у терапії залежності, під час якої залежна людина дізнається справжню причину проблеми або проблем, які досі намагався ігнорувати за допомогою психотропних речовин.

Приватний реабілітаційний центр - це простір, де ви повертаєте рівновагу

Не всі клініки наркоманії створюють простір, у якому пацієнти почуваються спокійно і, що найголовніше, у безпеці. Це призводить до низької якості та ефективності терапії, яка, навіть незважаючи на зусилля терапевтів та наркоманів, не приносить очікуваних результатів. Тому при виборі наркологічних клінік собі чи коханій людині варто звернути увагу як на компетентність терапевтів, так і на атмосферу в центрі. Якщо простір центру - з якихось причин - викликає в нас невблаганні негативні емоції, такі як страх чи страх, вони, швидше за все, вплинуть на хід терапії. Ось чому варто шукати центр, де ми будемо почуватись у безпеці та максимально комфортно. Одним з таких центрів, що діють у місті Харкові, є приватний реабілітаційний центр МАСА. Ми постійно пропонуємо допомогу залежним людям та їх сім’ям, постійно розширюючи сферу діяльності новими терапевтичними засобами. Ми пропонуємо професійну допомогу та розсудливість. Завдяки зручному розташуванню, ми запрошуємо пацієнтів з Харкова скористатися терапією залежності у вигляді амбулаторного лікування залежності у центрі лікування наркоманії МАСА.