Напишіть нам

info@masa-center.com.ua

Телефонуйте

+380970097853
Замовити дзвінок

Реабілітація

Реабілітація алко- та нарко-залежних

Реабілітаційний центр МАСА створено для допомоги людям, які перебувають у залежності від наркотиків, алкоголю чи азартних ігор. В нашому центрі існують спеціальні класи для залежних, де вони навчаються відмові від психотропних речовин та звільняються від синдрому гри.

Розширені програми нашого центру виходять за рамки боротьби із залежністю та співзалежністю, але також пропонують роботу над розвитком внутрішніх та соціальних навичок, боротьбою зі злістю та стресом, розвитком напористості, духовності, самовибудовування, самооцінки, міжособистісного навчання, тощо. Пацієнти цінують цю частину терапевтичної програми, і деякі люди вибирають нашу установу саме з цієї причини, а не ту, яка знаходиться поблизу їхнього місця проживання.

Реабілітаційні групи для залежних

Ядром терапевтичної групи є психологи з сертифікатом спеціаліста з психотерапії залежності. Вони діагностують та проводять індивідуальну та групову терапію. Психолог - це як хірург з відкритим серцем. Щодня в нашому центрі реабілітації проводиться багато таких «операцій». Це дуже велика відповідальність. Психологи повертають пацієнтів до життя. З іншого боку, роль лікарів-терапевтів полягає, серед іншого, у оцінці соматичного стану пацієнтів, а також у негайній медичній та психологічній підтримці. Терапія в закладі проводиться на основі останніх терапевтичних концепцій, які модифікуються та розробляються командою, та власного досвіду окремих спеціалістів.

Зверніться до нас поки ще не пізно!

Інтенсивне вживання алкоголю, наркотиків або девіантна поведінка шкідливо впливає на наш організм та руйнує соціальні звязки. Відповідно, діагностика причин залежності є найважливішим елементом у всьому процесі боротьби із нею. Ми проводимо терапію на основі психологічних методів взаємодії за активної участі пацієнта. Тому звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією вже зараз!

Кого ми запрошуємо:

  • Люди, залежні від алкоголю, наркотиків чи азартних ігор;
  • Співзалежні особи - особи, пов'язані з залежною особою;
  • Люди, психічний стан яких погіршився внаслідок емоційних стосунків із залежною людиною;

 

Запрошуємо вас до нашого центру, щоб відновити життєві сили і знову відчувати себе вільним, здоровим і щасливим.